..: Trasa vlaku Os 2003 - JŘ 2020 :..
Os 2003
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   5.24 8
  Praha-Vršovice  5.28 5.30 11
  Praha-Kačerov  5.34 5.34 
  Praha-Krč  5.37 5.37 1
  Praha-Braník  5.41 5.41 1
  Praha-Modřany zastávka  5.44 5.44 9a
  Praha-Komořany x5.47 5.47 
  Praha-Zbraslav  5.50 5.50 1
  Dolní Břežany-Jarov x5.54 5.54 
  Vrané nad Vltavou  5.58 6.00 1
  Skochovice x6.02 6.02 
  Měchenice  6.05 6.05 1
  Bojov x6.15 6.15 
  Bojanovice x6.18 6.18 
  Čisovice  6.22 6.23 1
  Rymaně x6.27 6.27 
  Mníšek pod Brdy  6.30 6.31 3
  Nová Ves pod Pleší x6.37 6.37 
  Malá Hraštice x6.42 6.42 1
  Mokrovraty x6.47 6.47 
  Stará Huť x6.53 6.53 
  Dobříš  6.55  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster