..: Trasa vlaku  2002 - JŘ 2020 :..
Vlak 2002 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   4.36 1
  Stará Huť x4.38 4.38 
  Mokrovraty x4.43 4.43 
  Malá Hraštice x4.49 4.49 1
  Nová Ves pod Pleší x4.53 4.53 
  Mníšek pod Brdy  4.59 5.00 1
  Rymaně x5.02 5.02 
  Čisovice  5.07 5.07 2
  Bojanovice x5.11 5.11 
  Bojov x5.14 5.14 
  Měchenice  5.24 5.24 1
  Skochovice x5.27 5.27 
  Vrané nad Vltavou  5.30 5.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x5.34 5.34 
  Praha-Zbraslav  5.38 5.38 1
  Praha-Komořany x5.41 5.41 
  Praha-Modřany zastávka  5.44 5.44 1a
  Praha-Braník  5.48 5.48 1
  Praha-Krč  5.52 5.52 1
  Praha-Kačerov  5.55 5.55 
  Praha-Vršovice  5.59 6.03 9
  Praha hlavní nádraží  6.07  24b

jede v

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster