Os 19970 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 18.16 | 4 | |||
Praha-Hlubočepy | x | 18.20 | 18.20 | ||
Praha-Holyně | x | 18.25 | 18.25 | ||
Praha-Řeporyje | 18.29 | 18.29 | 4 | ||
Zbuzany | x | 18.32 | 18.32 | ||
Jinočany | x | 18.35 | 18.35 | ||
Rudná u Prahy | 18.38 | 18.39 | 3a | ||
Rudná zastávka | x | 18.40 | 18.40 | ||
Nučice | 18.43 | 18.46 | 1 | ||
Nučice zastávka | 18.48 | 1b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci