Os 19961 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nučice zastávka | 14.13 | 1b | |||
Nučice | 14.15 | 14.16 | 3 | ||
Rudná zastávka | x | 14.18 | 14.18 | ||
Rudná u Prahy | 14.20 | 14.21 | 3a | ||
Jinočany | x | 14.23 | 14.23 | ||
Zbuzany | x | 14.25 | 14.25 | ||
Praha-Řeporyje | 14.28 | 14.29 | 1 | ||
Praha-Holyně | x | 14.33 | 14.33 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 14.36 | 14.36 | ||
Praha-Smíchov | 14.41 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci