Sp 1980 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 7.56 | 1 | |||
Povrly | 8.07 | 8.08 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.15 | 8.22 | 7 | ||
Ústí nad Labem západ | 8.24 | 8.25 | 2b | ||
Proboštov | x | 8.37 | 8.37 | ||
Teplice v Čechách | 8.40 | 8.41 | 2 | ||
Lom u Mostu | x | 8.59 | 8.59 | ||
Louka u Litvínova | 9.02 | 9.08 | 2 | ||
Lom u Mostu zastávka | x | 9.11 | 9.11 | ||
Osek město | 9.16 | 9.16 | 1 | ||
Hrob | 9.23 | 9.23 | 5 | ||
Dubí | 9.33 | 9.39 | 1 | ||
Mikulov v Krušných horách | x | 9.47 | 9.47 | ||
Mikulov-Nové Město | x | 9.54 | 9.54 | ||
Moldava v Krušných horách | 9.59 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci