Sp 1961 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Kamenice | 3.38 | 1 | |||
Markvartice | 3.45 | 3.45 | 1 | ||
Dolní Habartice | x | 3.48 | 3.48 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 3.51 | 3.52 | 3 | ||
Děčín východ | 4.00 | 4.01 | 105 | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.05 | 6a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci