Os 19434 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čelákovice | 21.36 | 4 | |||
Čelákovice zastávka | x | 21.39 | 21.39 | ||
Lázně Toušeň | x | 21.44 | 21.44 | 1 | |
Brandýs nad Labem zastávka | x | 21.51 | 21.51 | ||
Brandýs nad Labem-Zápská | x | 21.54 | 21.54 | ||
Brandýs nad Labem | 21.56 | 22.02 | 1 | ||
Polerady nad Labem | x | 22.07 | 22.07 | ||
Kostelec nad Labem | x | 22.11 | 22.11 | 1 | |
Jiřice | x | 22.16 | 22.16 | ||
Lobkovice | x | 22.19 | 22.19 | ||
Neratovice město | 22.22 | 22.22 | |||
Neratovice | 22.27 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci