Os 19431 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 18.33 | 6 | |||
Neratovice město | 18.37 | 18.38 | |||
Lobkovice | x | 18.40 | 18.40 | ||
Jiřice | x | 18.43 | 18.43 | ||
Kostelec nad Labem | x | 18.47 | 18.47 | 1 | |
Polerady nad Labem | x | 18.51 | 18.51 | ||
Brandýs nad Labem | 18.58 | 18.59 | 3 | ||
Brandýs nad Labem-Zápská | x | 19.00 | 19.00 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 19.03 | 19.03 | ||
Lázně Toušeň | x | 19.09 | 19.09 | 1 | |
Čelákovice zastávka | x | 19.13 | 19.13 | ||
Čelákovice | 19.17 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci