Sp 1943 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + AB349 + Bdtee276 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 4.23 | 3 | |||
Odb Chomutov město | 4.26 | 4.26 | |||
Jirkov zastávka | 4.29 | 4.29 | |||
Most | 4.41 | 4.42 | 1 | ||
Bílina | 4.52 | 4.53 | 1 | ||
Duchcov | 5.03 | 5.03 | |||
Řetenice | 5.11 | 5.12 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 5.14 | 5.15 | 1 | ||
Proboštov | x | 5.17 | 5.17 | ||
Bohosudov | 5.20 | 5.21 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 5.31 | 5.32 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.35 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci