Os 19419 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 12.33 | 6 | |||
Neratovice město | 12.37 | 12.38 | |||
Lobkovice | x | 12.40 | 12.40 | ||
Jiřice | x | 12.43 | 12.43 | ||
Kostelec nad Labem | x | 12.47 | 12.47 | 1 | |
Polerady nad Labem | x | 12.51 | 12.51 | ||
Brandýs nad Labem | 12.58 | 12.59 | 3 | ||
Brandýs nad Labem-Zápská | x | 13.00 | 13.00 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 13.03 | 13.03 | ||
Lázně Toušeň | x | 13.09 | 13.09 | 1 | |
Čelákovice zastávka | x | 13.13 | 13.13 | ||
Čelákovice | 13.17 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci