Os 19410 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čelákovice | 9.36 | 4 | |||
Čelákovice zastávka | x | 9.39 | 9.39 | ||
Lázně Toušeň | x | 9.44 | 9.44 | 1 | |
Brandýs nad Labem zastávka | x | 9.51 | 9.51 | ||
Brandýs nad Labem-Zápská | x | 9.54 | 9.54 | ||
Brandýs nad Labem | 9.56 | 10.02 | 1 | ||
Polerady nad Labem | x | 10.07 | 10.07 | ||
Kostelec nad Labem | x | 10.11 | 10.11 | 1 | |
Jiřice | x | 10.16 | 10.16 | ||
Lobkovice | x | 10.19 | 10.19 | ||
Neratovice město | 10.22 | 10.22 | |||
Neratovice | 10.27 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci