Sp 1884 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.03 | 2 | |||
Smiřice | 7.11 | 7.12 | 1 | ||
Jaroměř | 7.18 | 7.19 | 1 | ||
Česká Skalice | 7.29 | 7.33 | 1 | ||
Starkoč | 7.39 | 7.40 | 1 | ||
Červený Kostelec | 7.49 | 7.50 | 1 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 7.55 | 7.55 | |||
Malé Svatoňovice | 7.59 | 8.01 | 3 | ||
Velké Svatoňovice | 8.04 | 8.04 | |||
Trutnov střed | 8.14 | 8.15 | 1 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 8.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci