Sp 1857 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 13.02 | 1 | |||
Broumov-Olivětín | x | 13.06 | 13.06 | ||
Hynčice | x | 13.11 | 13.11 | ||
Ruprechtice | x | 13.13 | 13.13 | ||
Meziměstí | 13.16 | 13.19 | 1 | ||
Březová u Broumova | x | 13.23 | 13.23 | ||
Teplice nad Metují | 13.28 | 13.31 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 13.38 | 13.38 | |||
Police nad Metují | 13.42 | 13.43 | 1 | ||
Hronov zastávka | x | 13.46 | 13.46 | ||
Hronov | 13.49 | 13.50 | 1 | ||
Velké Poříčí | 13.52 | 13.52 | |||
Náchod | 13.58 | 14.04 | 5 | ||
Náchod zastávka | 14.06 | 14.07 | |||
Václavice | 14.11 | 14.14 | 1 | ||
Starkoč | 14.18 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci