Os 18443 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobronín | 6.22 | 2 | |||
Střítež u Jihlavy | 6.25 | 6.25 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 6.28 | 6.29 | |||
Jihlava | 6.33 | 6.34 | 7 | ||
Jihlava město | 6.37 | 6.38 | 1 | ||
Jihlava-Staré Hory | 6.40 | 6.40 | |||
Rantířov | 6.46 | 6.46 | 1 | ||
Dolní Cerekev | 6.56 | 6.56 | |||
Batelov | 7.02 | 7.03 | 1 | ||
Švábov | x | 7.07 | 7.07 | ||
Horní Cerekev | 7.11 | 7.12 | 3 | ||
Hříběcí | x | 7.16 | 7.16 | ||
Nová Buková | x | 7.21 | 7.21 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 7.24 | 7.25 | 1 | ||
Zajíčkov | x | 7.29 | 7.29 | ||
Rynárec | x | 7.33 | 7.33 | ||
Pelhřimov | 7.37 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci