Os 18409 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobronín | 6.22 | 2 | |||
Střítež u Jihlavy | 6.25 | 6.25 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 6.28 | 6.29 | |||
Jihlava | 6.33 | 6.37 | 7 | ||
Jihlava město | 6.40 | 6.41 | 1 | ||
Jihlava-Staré Hory | 6.43 | 6.43 | |||
Rantířov | 6.49 | 6.49 | 1 | ||
Dvorce | x | 6.53 | 6.53 | ||
Kostelec u Jihlavy | 6.58 | 6.59 | 1 | ||
Dolní Cerekev | 7.02 | 7.02 | |||
Batelov | 7.08 | 7.09 | 1 | ||
Švábov | x | 7.13 | 7.13 | ||
Horní Cerekev | 7.17 | 7.19 | 3 | ||
Hříběcí | x | 7.23 | 7.23 | ||
Nová Buková | x | 7.28 | 7.28 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 7.31 | 7.32 | 1 | ||
Zajíčkov | x | 7.36 | 7.36 | ||
Rynárec | x | 7.40 | 7.40 | ||
Pelhřimov | 7.44 | 7.46 | 1 | ||
Vlásenice | x | 7.54 | 7.54 | ||
Nová Cerekev | 7.58 | 7.59 | 1 | ||
Leskovice | x | 8.04 | 8.04 | ||
Pacov | 8.12 | 8.13 | 1 | ||
Šimpach | x | 8.18 | 8.18 | ||
Obrataň | 8.21 | 8.22 | 1 | ||
Pořín | x | 8.29 | 8.29 | ||
Chýnov | 8.35 | 8.36 | 1 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 8.40 | 8.40 | ||
Smyslov | x | 8.43 | 8.43 | ||
Tábor-Měšice | x | 8.48 | 8.48 | ||
Tábor | 8.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci