Os 18408 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 11.05 | 1 | |||
Tábor-Měšice | x | 11.08 | 11.08 | ||
Smyslov | x | 11.13 | 11.13 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 11.16 | 11.16 | ||
Chýnov | 11.20 | 11.21 | 1 | ||
Pořín | x | 11.28 | 11.28 | ||
Obrataň | 11.36 | 11.37 | 1 | ||
Šimpach | x | 11.39 | 11.39 | ||
Pacov | 11.45 | 11.46 | 1 | ||
Leskovice | x | 11.54 | 11.54 | ||
Nová Cerekev | 11.58 | 12.00 | 1 | ||
Vlásenice | x | 12.04 | 12.04 | ||
Pelhřimov | 12.12 | 12.13 | 1 | ||
Rynárec | x | 12.16 | 12.16 | ||
Zajíčkov | x | 12.21 | 12.21 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 12.26 | 12.27 | 1 | ||
Nová Buková | x | 12.30 | 12.30 | ||
Hříběcí | x | 12.34 | 12.34 | ||
Horní Cerekev | 12.38 | 12.40 | 3 | ||
Švábov | x | 12.43 | 12.43 | ||
Batelov | 12.47 | 12.48 | 1 | ||
Dolní Cerekev | 12.55 | 12.55 | |||
Kostelec u Jihlavy | 12.58 | 12.59 | 2 | ||
Dvorce | x | 13.04 | 13.04 | ||
Rantířov | 13.07 | 13.08 | 1 | ||
Jihlava-Staré Hory | 13.13 | 13.13 | |||
Jihlava město | 13.16 | 13.17 | 1 | ||
Jihlava | 13.20 | 13.30 | 3 | ||
Jihlava-Bosch Diesel | 13.34 | 13.35 | |||
Střítež u Jihlavy | 13.37 | 13.37 | |||
Dobronín | 13.41 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci