Os 18407 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pelhřimov | 6.31 | 1 | |||
Vlásenice | x | 6.39 | 6.39 | ||
Nová Cerekev | 6.43 | 6.44 | 1 | ||
Leskovice | x | 6.49 | 6.49 | ||
Pacov | 6.57 | 6.58 | 1 | ||
Šimpach | x | 7.03 | 7.03 | ||
Obrataň | 7.06 | 7.07 | 1 | ||
Pořín | x | 7.14 | 7.14 | ||
Chýnov | 7.20 | 7.21 | 1 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 7.25 | 7.25 | ||
Smyslov | x | 7.28 | 7.28 | ||
Tábor-Měšice | x | 7.33 | 7.33 | ||
Tábor | 7.37 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci