Os 18404 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 7.05 | 1 | |||
Tábor-Měšice | x | 7.08 | 7.08 | ||
Smyslov | x | 7.13 | 7.13 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 7.16 | 7.16 | ||
Chýnov | 7.20 | 7.21 | 1 | ||
Pořín | x | 7.28 | 7.28 | ||
Obrataň | 7.36 | 7.37 | 1 | ||
Šimpach | x | 7.39 | 7.39 | ||
Pacov | 7.45 | 7.46 | 1 | ||
Leskovice | x | 7.54 | 7.54 | ||
Nová Cerekev | 7.58 | 8.00 | 1 | ||
Vlásenice | x | 8.04 | 8.04 | ||
Pelhřimov | 8.12 | 8.13 | 1 | ||
Rynárec | x | 8.16 | 8.16 | ||
Zajíčkov | x | 8.21 | 8.21 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 8.26 | 8.27 | 1 | ||
Nová Buková | x | 8.30 | 8.30 | ||
Hříběcí | x | 8.34 | 8.34 | ||
Horní Cerekev | 8.38 | 8.40 | 3 | ||
Švábov | x | 8.43 | 8.43 | ||
Batelov | 8.47 | 8.48 | 1 | ||
Dolní Cerekev | 8.55 | 8.55 | |||
Kostelec u Jihlavy | 8.58 | 8.59 | 2 | ||
Dvorce | x | 9.04 | 9.04 | ||
Rantířov | 9.07 | 9.08 | 1 | ||
Jihlava-Staré Hory | 9.13 | 9.13 | |||
Jihlava město | 9.16 | 9.17 | 1 | ||
Jihlava | 9.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci