Sp 1839 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 4.07 | 1 | |||
Broumov-Olivětín | x | 4.11 | 4.11 | ||
Hynčice | x | 4.16 | 4.16 | ||
Ruprechtice | x | 4.18 | 4.18 | ||
Meziměstí | 4.21 | 4.24 | 1 | ||
Teplice nad Metují | 4.33 | 4.34 | 1 | ||
Česká Metuje | x | 4.39 | 4.39 | 1 | |
Žďár nad Metují | 4.42 | 4.42 | |||
Police nad Metují | 4.46 | 4.46 | 1 | ||
Hronov | 4.52 | 4.53 | 1 | ||
Velké Poříčí | 4.54 | 4.55 | |||
Náchod | 5.00 | 5.01 | 1 | ||
Náchod zastávka | 5.03 | 5.04 | |||
Václavice | 5.09 | 5.12 | 1 | ||
Starkoč | 5.16 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci