Vlak 1822 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sobotka | 17.00 | 1 | |||
Libošovice | 17.05 | 17.05 | |||
Malechovice | 17.08 | 17.09 | |||
Mladějov v Čechách | 17.14 | 17.31 | 2 | ||
Hrdoňovice | 17.38 | 17.38 | |||
Libuň | 17.44 | 17.49 | 1 | ||
Jičín | 18.01 | 18.02 | 9 | ||
Ostroměř | 18.18 | 18.19 | 1 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 18.28 | 18.28 | 1 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.55 | 5a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci