Sp 1793 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 5.30 | 3 | |||
Nové Město nad Cidlinou | 5.33 | 5.34 | 1 | ||
Káranice | 5.37 | 5.38 | 1 | ||
Dobřenice | 5.43 | 5.44 | 1 | ||
Lhota pod Libčany | 5.47 | 5.47 | |||
Praskačka | 5.50 | 5.50 | 1 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.57 | 6.02 | 8 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 6.06 | 6.07 | 1 | ||
Třebechovice pod Orebem | 6.14 | 6.17 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 6.24 | 6.31 | 3 | ||
Žďár nad Orlicí | 6.34 | 6.35 | |||
Borohrádek | 6.37 | 6.38 | 1 | ||
Čermná nad Orlicí | 6.42 | 6.42 | 1 | ||
Plchůvky | 6.45 | 6.46 | |||
Újezd u Chocně | 6.48 | 6.48 | 1 | ||
Choceň | 6.55 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci