Sp 1764 | |
Řazení vlaku: 2x842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.33 | 7a | |||
Uherské Hradiště | 8.39 | 8.40 | 5 | ||
Kunovice zastávka | 8.44 | 8.44 | |||
Ostrožská Nová Ves | 8.48 | 8.49 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 8.53 | 8.54 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 8.59 | 9.01 | 4a | ||
Bzenec | 9.10 | 9.11 | 2 | ||
Vracov | 9.14 | 9.15 | |||
Kyjov zastávka | 9.23 | 9.23 | |||
Kyjov | 9.27 | 9.28 | 2 | ||
Nemotice | 9.41 | 9.42 | 2 | ||
Nesovice | 9.50 | 9.50 | 2 | ||
Bučovice | 9.57 | 9.58 | 2 | ||
Slavkov u Brna | 10.06 | 10.08 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 10.33 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci