Sp 1761 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.35 | 4 | |||
Slavkov u Brna | 7.59 | 8.00 | 1 | ||
Bučovice | 8.08 | 8.09 | 1 | ||
Nesovice | 8.15 | 8.15 | 1 | ||
Kyjov | 8.34 | 8.35 | 1 | ||
Vracov | 8.45 | 8.45 | |||
Bzenec | 8.49 | 8.50 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 8.58 | 9.00 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 9.04 | 9.05 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves | 9.09 | 9.09 | 1 | ||
Kunovice zastávka | 9.13 | 9.14 | |||
Uherské Hradiště | 9.18 | 9.19 | 3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.25 | 7a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci