Sp 1757 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.50 | 12 | |||
Opatov | 14.56 | 14.56 | 1 | ||
Svitavy | 15.01 | 15.02 | 1 | ||
Svitavy-Lány | 15.04 | 15.04 | |||
Hradec nad Svitavou | 15.07 | 15.08 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 15.13 | 15.14 | |||
Březová nad Svitavou | 15.16 | 15.17 | 1 | ||
Moravská Chrastová | 15.19 | 15.19 | |||
Rozhraní | 15.22 | 15.22 | |||
Letovice | 15.27 | 15.29 | 1 | ||
Skalice nad Svitavou | 15.36 | 15.39 | 2 | ||
Blansko město | 15.49 | 15.50 | |||
Blansko | 15.51 | 15.53 | 1 | ||
Brno-Židenice | 16.09 | 16.10 | 1 | ||
Brno dolní nádraží | 16.15 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci