Os 17560 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 18.46 | 1 | |||
Bezděkov u Klatov | x | 18.50 | 18.50 | ||
Janovice nad Úhlavou | 18.54 | 18.54 | 1 | ||
Dubová Lhota | x | 18.57 | 18.57 | ||
Úborsko | x | 19.00 | 19.00 | ||
Pocinovice | 19.04 | 19.05 | 1 | ||
Loučim | x | 19.09 | 19.09 | ||
Dobříkov na Šumavě | 19.12 | 19.12 | |||
Chodská Lhota | x | 19.15 | 19.15 | ||
Kdyně | 19.20 | 19.21 | 1 | ||
Starec | x | 19.24 | 19.24 | ||
Kout na Šumavě | 19.26 | 19.27 | 1 | ||
Spáňov | x | 19.31 | 19.31 | ||
Domažlice | 19.38 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci