Os 17551 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 8.15 | 1 | |||
Spáňov | x | 8.21 | 8.21 | ||
Kout na Šumavě | 8.25 | 8.25 | 1 | ||
Starec | x | 8.28 | 8.28 | ||
Kdyně | 8.31 | 8.32 | 1 | ||
Chodská Lhota | x | 8.36 | 8.36 | ||
Dobříkov na Šumavě | 8.39 | 8.39 | |||
Loučim | x | 8.42 | 8.42 | ||
Pocinovice | 8.46 | 8.47 | 1 | ||
Úborsko | x | 8.51 | 8.51 | ||
Dubová Lhota | x | 8.53 | 8.53 | ||
Janovice nad Úhlavou | 8.57 | 8.57 | 1 | ||
Bezděkov u Klatov | x | 9.01 | 9.01 | ||
Klatovy | 9.06 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci