Os 17548 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 9.34 | 1 | |||
Bezděkov u Klatov | x | 9.38 | 9.38 | ||
Janovice nad Úhlavou | 9.42 | 9.42 | 1 | ||
Dubová Lhota | x | 9.45 | 9.45 | ||
Úborsko | x | 9.48 | 9.48 | ||
Pocinovice | 9.52 | 9.53 | 1 | ||
Loučim | x | 9.57 | 9.57 | ||
Dobříkov na Šumavě | 10.00 | 10.00 | |||
Chodská Lhota | x | 10.03 | 10.03 | ||
Kdyně | 10.08 | 10.09 | 1 | ||
Starec | x | 10.12 | 10.12 | ||
Kout na Šumavě | 10.14 | 10.15 | 1 | ||
Spáňov | x | 10.19 | 10.19 | ||
Domažlice | 10.26 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci