Os 17542 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 5.18 | 3 | |||
Bezděkov u Klatov | x | 5.22 | 5.22 | ||
Janovice nad Úhlavou | 5.26 | 5.26 | 1 | ||
Dubová Lhota | x | 5.29 | 5.29 | ||
Úborsko | x | 5.32 | 5.32 | ||
Pocinovice | 5.36 | 5.37 | 1 | ||
Loučim | x | 5.41 | 5.41 | ||
Dobříkov na Šumavě | 5.44 | 5.44 | |||
Chodská Lhota | x | 5.47 | 5.47 | ||
Kdyně | 5.52 | 5.53 | 2 | ||
Starec | x | 5.56 | 5.56 | ||
Kout na Šumavě | 5.58 | 5.59 | 1 | ||
Spáňov | x | 6.03 | 6.03 | ||
Domažlice | 6.10 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci