Sp 1722 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 17.05 | 3 | |||
Božejovice | 17.20 | 17.20 | 1 | ||
Sepekov | x | 17.27 | 17.27 | 1 | |
Milevsko | 17.31 | 17.32 | 1 | ||
Branice | 17.38 | 17.38 | 1 | ||
Písek město | 18.01 | 18.02 | 1 | ||
Písek jih | x | 18.05 | 18.05 | ||
Písek | 18.07 | 18.08 | 1 | ||
Putim | 18.13 | 18.13 | 1 | ||
Ražice | 18.17 | 18.21 | 1 | ||
Čejetice | 18.26 | 18.26 | 1 | ||
Strakonice | 18.32 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci