Sp 1699 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 6.51 | 1 | |||
Blížejov | 7.01 | 7.01 | 2 | ||
Staňkov | 7.07 | 7.08 | 1 | ||
Holýšov | 7.14 | 7.15 | 1 | ||
Hradec u Stoda | 7.19 | 7.19 | |||
Stod | 7.22 | 7.23 | 1 | ||
Chotěšov u Stoda | 7.26 | 7.26 | |||
Zbůch | 7.32 | 7.32 | |||
Nýřany | 7.36 | 7.37 | 1 | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 7.47 | 7.48 | 501 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.51 | 101a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci