Os 16943 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 18.25 | 1 | |||
Louka u Litvínova | 18.27 | 18.28 | 1 | ||
Lom u Mostu | 18.31 | 18.31 | |||
Osek | 18.37 | 18.38 | 1 | ||
Háj u Duchcova | 18.40 | 18.40 | |||
Oldřichov u Duchcova | 18.45 | 18.46 | 1 | ||
Řetenice | 18.49 | 18.50 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 18.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci