Sp 1683 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 7.40 | 1 | |||
Chodová Planá | x | 7.46 | 7.46 | 1 | |
Planá u Mariánských Lázní | 7.50 | 7.52 | 1 | ||
Brod nad Tichou | 7.56 | 7.59 | 3 | ||
Pavlovice | x | 8.03 | 8.03 | 3 | |
Ošelín | x | 8.09 | 8.09 | 1 | |
Svojšín | 8.14 | 8.14 | 1 | ||
Stříbro | 8.20 | 8.21 | 1 | ||
Vranov u Stříbra | 8.25 | 8.27 | 1 | ||
Pňovany zastávka | 8.34 | 8.35 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 8.47 | 8.48 | 511 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.51 | 102a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci