Sp 1642 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava uhelné nádraží | 13.51 | 801 | |||
Ostrava-Svinov | 13.57 | 13.59 | 2 | ||
Studénka | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Sedlnice | 14.19 | 14.20 | |||
Skotnice | 14.25 | 14.25 | |||
Příbor | 14.29 | 14.30 | 1 | ||
Kopřivnice zastávka | 14.34 | 14.34 | |||
Kopřivnice | 14.36 | 14.37 | 4 | ||
Štramberk | 14.41 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci