Vlak 1613 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 10.15 | 3 | |||
Štítina | 10.22 | 10.23 | 1 | ||
Háj ve Slezsku | 10.28 | 10.29 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 10.39 | 10.47 | 4 | ||
Ostrava uhelné nádraží | 10.53 | 10.55 | 804 | ||
Ostrava-Stodolní | 10.58 | 11.00 | |||
Ostrava střed | 11.01 | 11.02 | 704 | ||
Ostrava-Kunčice | 11.08 | 11.09 | 3 | ||
Havířov | 11.17 | 11.18 | 1 | ||
Havířov střed | 11.20 | 11.21 | |||
Havířov-Suchá | 11.23 | 11.23 | |||
Horní Suchá | 11.25 | 11.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 11.28 | 11.28 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 11.33 | 11.33 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 11.38 | 8 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci