Os 16116 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radejčín | 18.31 | ||||
Žim | x | 18.35 | 18.35 | 1 | |
Bořislav | x | 18.40 | 18.40 | ||
Žalany zastávka | x | 18.43 | 18.43 | ||
Žalany | x | 18.45 | 18.45 | 1 | |
Hradiště v Čechách | x | 18.48 | 18.48 | ||
Úpořiny | 18.52 | 19.01 | 4 | ||
Bystřany v Čechách | x | 19.04 | 19.04 | 1 | |
Prosetice | x | 19.07 | 19.07 | ||
Teplice zámecká zahrada | 19.11 | 19.11 | 1 | ||
Řetenice | 19.16 | 19.16 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 19.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci