Os 15957 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 11.13 | 2 | |||
Plačkov | x | 11.19 | 11.19 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 11.24 | 11.24 | ||
Slavníč | x | 11.26 | 11.26 | ||
Herálec | 11.29 | 11.30 | 1 | ||
Radňov | x | 11.36 | 11.36 | ||
Lípa | 11.41 | 11.43 | 1 | ||
Petrkov | x | 11.47 | 11.47 | ||
Dolík | x | 11.49 | 11.49 | ||
Havlíčkův Brod | 11.55 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci