Os 15869 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 14.50 | 4 | |||
Ahr Třebestovice | x | 14.54 | 14.54 | 1 | |
Sadská | 14.57 | 14.57 | 1 | ||
Hořátev | x | 15.01 | 15.01 | 1 | |
Nymburk město | 15.06 | 15.07 | 1 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 15.11 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci