Vlak 15063 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vysoké Mýto město | 23.15 | 1 | |||
Vysoké Mýto | 23.17 | 23.18 | 1 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | x | 23.23 | 23.23 | ||
Dvořisko | x | 23.27 | 23.27 | ||
Choceň | 23.30 | 23.31 | 3 | ||
Brandýs nad Orlicí | 23.36 | 23.36 | |||
Ústí nad Orlicí | 23.45 | 23.45 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 23.47 | 23.48 | |||
Dlouhá Třebová | 23.52 | 23.52 | 1 | ||
Česká Třebová | 23.59 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci