..: Trasa vlaku Os 14887 - JŘ 2020 :..
Os 14887
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ledeč nad Sázavou   19.46 2
  Horní Ledeč x19.48 19.48 
  Vilémovice x19.52 19.52 
  Stvořidla x19.56 19.56 
  Smrčná x20.01 20.01 
  Mrzkovice x20.04 20.04 
  Dolní Březinka x20.06 20.06 
  Světlá nad Sázavou město  20.10 20.10 
  Světlá nad Sázavou  20.13 20.17 7
  Pohleď x20.21 20.21 
  Okrouhlice  20.25 20.25 1
  Havlíčkův Brod-Perknov x20.29 20.29 
  Havlíčkův Brod  20.34  6



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster