..: Trasa vlaku Os 14876 - JŘ 2020 :..
Os 14876
Řazení vlaku: 2x841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   15.45 6
  Havlíčkův Brod-Perknov x15.49 15.49 
  Okrouhlice  15.53 15.54 2
  Pohleď x15.57 15.57 
  Světlá nad Sázavou  16.02 16.05 9
  Světlá nad Sázavou město  16.07 16.07 
  Dolní Březinka x16.10 16.10 
  Mrzkovice x16.12 16.12 
  Smrčná x16.15 16.15 
  Stvořidla x16.20 16.20 
  Vilémovice x16.23 16.23 
  Horní Ledeč x16.28 16.28 
  Ledeč nad Sázavou  16.31  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster