..: Trasa vlaku Os 14871 - JŘ 2020 :..
Os 14871
Řazení vlaku: 2x841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ledeč nad Sázavou   11.37 2
  Horní Ledeč x11.39 11.39 
  Vilémovice x11.43 11.43 
  Stvořidla x11.47 11.47 
  Smrčná x11.52 11.52 
  Mrzkovice x11.55 11.55 
  Dolní Březinka x11.57 11.57 
  Světlá nad Sázavou město  12.01 12.01 
  Světlá nad Sázavou  12.04 12.05 7
  Pohleď x12.09 12.09 
  Okrouhlice  12.13 12.13 1
  Havlíčkův Brod-Perknov x12.17 12.17 
  Havlíčkův Brod  12.22  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster