..: Trasa vlaku Os 14867 - JŘ 2020 :..
Os 14867
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ledeč nad Sázavou   7.44 2
  Horní Ledeč x7.46 7.46 
  Vilémovice x7.50 7.50 
  Stvořidla x7.54 7.54 
  Smrčná x7.59 7.59 
  Mrzkovice x8.02 8.02 
  Dolní Březinka x8.04 8.04 
  Světlá nad Sázavou město  8.08 8.08 
  Světlá nad Sázavou  8.11 8.12 7
  Pohleď x8.16 8.16 
  Okrouhlice  8.20 8.21 1
  Havlíčkův Brod-Perknov x8.25 8.25 
  Havlíčkův Brod  8.31  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster