..: Trasa vlaku Os 14863 - JŘ 2020 :..
Os 14863
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ledeč nad Sázavou   5.44 2
  Horní Ledeč x5.46 5.46 
  Vilémovice x5.50 5.50 
  Stvořidla x5.54 5.54 
  Smrčná x5.59 5.59 
  Mrzkovice x6.02 6.02 
  Dolní Březinka x6.04 6.04 
  Světlá nad Sázavou město  6.08 6.08 
  Světlá nad Sázavou  6.11 6.12 7
  Pohleď x6.16 6.16 
  Okrouhlice  6.20 6.21 1
  Havlíčkův Brod-Perknov x6.25 6.25 
  Havlíčkův Brod  6.31  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster