Sp 1479 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 17.03 | 1 | |||
Semonice | x | 17.06 | 17.06 | ||
Černožice | 17.08 | 17.08 | |||
Smiřice | 17.10 | 17.13 | 2 | ||
Lochenice | x | 17.17 | 17.17 | ||
Předměřice nad Labem | 17.19 | 17.20 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.25 | 17.37 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.49 | 17.50 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.53 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci