Sp 1471 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 13.03 | 1 | |||
Semonice | x | 13.06 | 13.06 | ||
Černožice | 13.08 | 13.08 | |||
Smiřice | 13.10 | 13.13 | 2 | ||
Lochenice | x | 13.17 | 13.17 | ||
Předměřice nad Labem | 13.19 | 13.20 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.25 | 13.37 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.50 | 13.51 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.54 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci