Vlak 1413 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.56 | 3 | |||
Červenka | 8.10 | 8.11 | 2 | ||
Mohelnice | 8.20 | 8.21 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 8.31 | 8.32 | 5b | ||
Ruda nad Moravou | 8.47 | 8.48 | 1 | ||
Hanušovice | 9.00 | 9.02 | 3 | ||
Jindřichov na Moravě | 9.10 | 9.11 | 1 | ||
Branná | 9.20 | 9.21 | 1 | ||
Ostružná | 9.29 | 9.30 | 1 | ||
Ramzová | 9.33 | 9.34 | |||
Horní Lipová | 9.43 | 9.44 | 1 | ||
Lipová Lázně | 9.50 | 9.52 | 2 | ||
Jeseník | 9.59 | 3 |
jede v (6) a
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci