R 1384 „Ploučnice“ | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.28 | 114 | |||
Jablonné v Podještědí | 17.07 | 17.08 | 1 | ||
Mimoň | 17.21 | 17.21 | 1 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 17.35 | 17.38 | 3 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 17.57 | 17.58 | 2 | ||
Děčín východ | 18.07 | 18.08 | 105 | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.12 | 18.14 | 6 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.33 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci