R 1326 „Praděd“ | |
Řazení vlaku: Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 12.00 | 8 | |||
Opava východ | 12.24 | 12.28 | 3 | ||
Opava západ | 12.32 | 12.33 | 1 | ||
Krnov-Cvilín | 12.51 | 12.52 | |||
Krnov | 12.56 | 13.05 | 1 | ||
Milotice nad Opavou | 13.20 | 13.21 | 1 | ||
Bruntál | 13.31 | 13.34 | 1 | ||
Valšov | 13.42 | 13.43 | 1 | ||
Lomnice u Rýmařova | 13.51 | 13.51 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 13.57 | 14.01 | 1 | ||
Moravský Beroun | 14.09 | 14.10 | 1 | ||
Domašov nad Bystřicí | 14.17 | 14.18 | 1 | ||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 14.40 | 14.41 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.52 | 12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci