Os 25507 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 8.29 | 7 | |||
Bělušice | x | 8.41 | 8.41 | ||
Libčeves | 8.47 | 8.47 | 1 | ||
Židovice | x | 8.50 | 8.50 | ||
Třebívlice | 8.56 | 8.57 | 1 | ||
Podsedice | x | 9.01 | 9.01 | ||
Dlažkovice | x | 9.03 | 9.03 | ||
Třebenice město | 9.06 | 9.06 | |||
Třebenice | 9.08 | 9.09 | 1 | ||
Čížkovice | 9.14 | 9.14 | 2 | ||
Sulejovice | x | 9.17 | 9.17 | ||
Lovosice | 9.23 | 9.30 | 7 | ||
Žalhostice | 9.35 | 9.36 | 1 | ||
Litoměřice Cihelna | x | 9.39 | 9.39 | ||
Litoměřice horní nádraží | 9.42 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci