Vlak 4313 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 16.42 | 1 | |||
Kunovice | 16.45 | 16.45 | 1 | ||
Vésky | x | 16.48 | 16.48 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | x | 16.51 | 16.51 | ||
Hradčovice | 16.55 | 16.56 | 1 | ||
Havřice | x | 17.00 | 17.00 | ||
Uherský Brod | 17.03 | 17.05 | 1 | ||
Újezdec u Luhačovic | 17.08 | 17.09 | 1 | ||
Šumice | x | 17.12 | 17.12 | ||
Nezdenice | 17.16 | 17.16 | 1 | ||
Záhorovice | x | 17.19 | 17.19 | ||
Bojkovice | 17.23 | 17.23 | 1 | ||
Bojkovice město | 17.26 | 17.26 | 101 | ||
Pitín zastávka | x | 17.29 | 17.29 | ||
Hostětín | x | 17.37 | 17.37 | ||
Slavičín | 17.42 | 17.42 | 1 | ||
Divnice | x | 17.46 | 17.46 | ||
Bohuslavice nad Vláří | 17.48 | 17.48 | 1 | ||
Popov | x | 17.54 | 17.54 | ||
Bylnice | 17.59 | 1 |
jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci